Vodnář - charakteristika

Vodnář (20.1. - 18.2.) charakteristika znamení

 

Živel: Vzduch

Planeta: Uran, Saturn

Souvztažná barva: šedá, fialová, růžová

Povaha: mužská, sangvinická

 

Vodnář – obecná charakteristika

Vodnáři se vyznačují neobvyklými myšlenkami a originálním životním stylem. Jejich myšlení je tak trochu napřed vůči dané době. Mají rádi vše nevšední a chtějí realizovat to, co se může zdát na první pohled nepochopitelné. Jejich povaha je dosti komplikovaná a mají idealistické názory. Mezi důležité hodnoty Vodnáře patří svoboda a přátelství – přátelé se na ně mohou spolehnout. Jsou velkorysí, nezištní a chtějí změnit lidstvo k lepšímu.

 

Vodnář a zdraví

Mohou je trápit nemoci oběhového systému - jsou ohroženi vysokým krevním tlakem a poruchami srdečního rytmu. Častěji u nich dochází ke zranění dolních končetin.

 

Vodnář a práce

Obecně jsou Vodnáři velmi nadaní a jejich život bývá pestrý. V povolání vyžadují svobodu. Protože věří ve svou pravdu a úspěch, bývají mnohdy úspěšní.

 

Vodnář a láska

Vodnáři jsou idealističtí a zajímají se spíše o hluboké myšlenky než o vztahy. Své city nedávají příliš najevo a považují to za slabost. Jsou zdrženliví a svého životního partnera si vybírají po dlouhém váhání – ovšem zůstávají mu oddaní a věrní. Vhodnými partnery jsou Ryby, Berani, Blíženci, Váhy, Střelci a Kozorozi.

 

Kameny znamení Vodnáře

Kameny podle znameníšperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

 

Některé známé osobnosti narození ve znamení Vodnáře

Miroslav Donutil, Jennifer Aniston, John Travolta,…

2

2