Střelec - charakteristika

Střelec (24.11. - 21.12.) charakteristika znamení

 

Živel: Oheň

Planeta: Jupiter

Souvztažná barva: tmavě modrá, azurová

Povaha: mužská, cholerická

 

Střelec – obecná charakteristika

Střelci jsou aktivní, zvídaví, rádi a rychle navazují kontakty s novými lidmi a zajímají se o jejich život. Ačkoliv jsou v neustálém spěchu, dokáží dobře pozorovat a analyzovat situace. V životě se chtějí věnovat tomu, v co věří a co je baví. Je pro ně důležitá nezávislost a svoboda. Tíhnou k přírodě a cestování, jsou dobrými sportovci. Zpravidla druhým přejí a mají smysl pro spravedlnost. Bývají impulzivní, vždy pravdomluvní a někdy jim může být vytýkán nedostatek taktu.

 

Střelec a zdraví

Obecně se Střelci těší dobrému zdraví. Někdy z důvodu přepracování přeceňují svoje síly. Nemoci se nechtějí podřizovat a rychle se uzdravují. Příznivě na ně působí častý pobyt v přírodě a pohyb. Mezi slabá místa patří dolní končetiny, kyčle, záda.

 

Střelec a práce

Střelci nechtějí být v práci omezováni, potřebují dostatek prostoru a nesnáší přílišnou kontrolu ze strany nadřízených. Mají kolem sebe rádi hodně lidí a vyžadují různorodost. Práci berou spíše jako zálibu a chtějí z ní mít potěšení.

 

Střelec a láska

Střelci chtějí být nezávislí i v lásce, a tak jim mnohdy vyhovuje to, že jsou sami bez partnera. K rodinným poutům mohou být poněkud lhostejní. Navzdory tomu jsou Střelci romantičtí, otevření a vstřícní. Rozumí si se Lvem, Kozorohem, Vodnářem, Beranem, Váhami, Štírem.

 

Kameny znamení Střelce

Kameny podle znameníšperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

 

Některé známé osobnosti narození ve znamení Střelce

Aneta Langerová , Richard Genzer Brad Pitt, Tina Turner,…

2

2