Rak - charakteristika

Rak (22.6. - 22.7.) - charakteristika znamení

Živel: Voda

Planeta: Měsíc

Souvztažná barva: zelená, bílá, stříbrná

Povaha: ženská, flegmatická

 

 

Rak – obecná charakteristika

Raci jsou velmi emocionálně založení lidé, citliví a vnímaví – to však neznamená, že jim chybí logické uvažování. Mají značný cit pro mezilidské vztahy, vyznačují se velkou mírou empatie a blízkým osobám se snaží pomáhat. Za důležité hodnoty považují domov a rodinu. Raci jsou zasnění a sentimentální, někdy mohou být pohodlní až líní a také neklidní a netrpěliví. Mívají dobrou paměť.

 

 

Rak a zdraví

Zdraví Raků úzce souvisí s dobrým odpočinkem a spánkem. Pokud se necítí v bezpečí, mohou je přepadnout až deprese. Jsou ohroženi zažívacími problémy a problémy vyplývajícími z citového života.

 

 

Rak a práce

V zaměstnání sází raci na pocit jistoty a bezpečí. Raci jsou v práci velmi zodpovědní, důvěryhodní, je na ně spoleh a v práci se usilovně snaží. Raky dále charakterizuje houževnatost a ambicióznost. Bývají dobří ve vaření.

 

 

Rak a láska

Osoby ve znamení Raka bývají velmi emocionální a láskyplné. Hledají stálého a spolehlivého partnera, povrchní vztahy nejsou nic pro ně. Raci jsou přirozeně věrní, na partnerovi jsou do jisté míry až závislí a případný rozchod prožívají dost těžce. Vhodnými partnery Raků jsou osoby ve znamení Lva, Panny, Štíra, Ryby a Býka.

 

 

Kameny znamení Raka

Kameny ve znameníšperky z nich vyrobené výhodně zakoupíte v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

 

Některé známé osobnosti narození ve znamení Raka

Helena Vondráčková, Karel Gott, Tom Cruise, Harrison Ford,…

2

2