Panna - charakteristika

Panna (24.8. - 23.9.) - charakteristika znamení

 

Živel: Země

Planeta: Merkur

Souvztažná barva: zelená, žlutá, pestrá

Povaha: ženská, melancholická

 

 

Panna – obecná charakteristika

Panny jsou velmi pečlivé, pracovité, mají smysl pro detail, sklon ke kritice a perfekcionismu.

Tito jedinci vynikají mnohostranným nadáním, logickým myšlením a trpělivostí, bývají realističtí a stojí nohama pevně na zemi. Preferují pořádek, přesnost a naopak nesnáší zmatek a chaos. Ačkoliv mohou Panny působit jako skromné osoby, mají o sobě vysoké mínění. Co se týká záporných vlastností, Panny někdy bývají sobecké a nerozhodné.

 

 

Panna a zdraví

Panny se většinou těší dobrému zdraví a nemalý podíl na tom má skutečnost, že o sebe řádně pečují a dbají na zdravý životní styl. Někdy mají až přehnaný strach z nemocí a nehod. Mezi jejich slabá místa patří nervová soustava a střeva.

 

 

Panna a práce

Panny jsou v práci pečlivé, svědomité, důsledné a disciplinované, takže dokáží zvládnout i obtížnější úkoly. Vyhovuje jim práce, která jim poskytuje pocit důležitosti a užitečnosti.

 

 

Panna a láska

Panny mohou mít někdy dvojí tvář – jsou citlivé i chladné, touží po upřímném vztahu, ale bojí se hlubokých citů a mnohdy je neumí ani vyjádřit. Partnera si vybírají opatrně a mají vysoko nastavenou laťku. Pro Panny je důležité, aby si svého partnera mohly opravdu vážit.

 

 

Kameny znamení Panny

Kameny podle znamení a zejména krásné šperky s těmito kameny výhodně koupíte v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

 

Některé známé osobnosti narození ve znamení Panny

Valérie Zawadská, Hana Zagorová, Michael Jackson, Salma Hayek,…

2

2