Léčivé kameny 2

Již po celá staletí je známo, že kameny mají velkou sílu. Od nepaměti je tak používají šamani, mágové i léčitelé. Dnes se podíváme na to, jaké kameny by vám mohly dodat ochranu proti různým negacím.

Ametyst

Tento nádherný fialový kámen má velkou ochrannou sílu. Proto ho můžete využít vždy, když cítíte, že vás někdo ovlivňuje nebo vám odebírá energii. Ametyst ocení také hledající, kteří nemají dostatek vnitřních sil na pravidelná duchovní cvičení. Právě u tohoto šperku najdou podporu. Ametyst jako šperk můžete nosit ve formě náhrdelníku, přívěsku nebo prstenu.

 

Čaroit

Jak již název kamene napovídá, čaroit má čarovné působení. Ovšem to neznamená, že by byl primárně určený k čarování. Jeho velmi důležitý účinek oceníte tehdy, pokud se něčeho bojíte a trpíte nejistotou. Právě tyto vnitřní rozpoložení nejčastěji umožňují různým energetickým upírům, manipulátorům a dalším pochybným jedincům realizovat vliv na druhé lidi. Čaroit svého nositele také přibližuje Universu. Nejvhodnější je nosit čaroit jako prstennebo přívěsek, protože v obou případech ho v případě potřeby snadno uchopíte do ruky. 

 

Hematit

Hematit je jednoznačným vítězem ve všech případech, kdy máte pocit, že „ulétáváte“ a chybí vám uzemnění. Projevuje se to nejčastěji tak, že nezvládáte praktické úkony, pragmatické uvažování a trpíte různými, na první pohled duchovními, představami. Ty jsou ovšem obvykle nereálné a chybí jim dostatečná schopnost rozlišování skutečného od iluzorního. Nejlepší je nosit hematitový náramek nebo náhrdelník. 


Jak již bylo řečeno, pokud si pořídíte ochranný kámen jako šperk, můžete ho bez problémů nosit kdekoliv a kdykoliv. Stačí si jen pořídit vhodný šperk. Při výběru je nutné dát si pozor na výběr vhodného prodejce. Kameny jako šperk jsou totiž často nahrazovány umělými nebo barvenými kameny, které s pravostí nemají co do činění. Ověřeným prodejcem, který nabízí pravé kameny jako šperk, je internetový obchod ŠperkyProŽeny.cz. Tento obchod nabízí nejenom šperky pro ženy, ale také muže nebo děti. Stačí si vybrat.

2

2