Kůň - charakteristika

Kůň - charakteristika čínského znamení

 

Čínsky: MA

Roky narození: 2014, 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918, 1906

 

Kůň – charakteristika

Kůň je silný a svou energii potřebuje vybít tím správným způsobem. Lehce zdolává všechny překážky života. Pokud se mu někdo postaví do cesty, „ušlape“ ho. Je vytrvalý a nemá rád, když se mu někdo vměšuje do jeho záležitostí. Může mít problém s týmovou prací.

 

Jeho typickými charakteristikami jsou horkokrevnost, vášnivost, ctižádost a egoismus. V jednání je rozhodný a nedá na rady druhých. Snadno ztrácí trpělivost. Ač má v oblasti financí štěstí, své zisky dovede velmi rychle utratit.

 

Kůň bývá někdy nervózní, unáhlený a zbrklý. Má na všechno dost času a pak vše dělá na poslední chvíli. Vyniká spíše svou obratností než inteligencí a je si toho vědom.

 

Dokáže brilantně vést a ovlivnit dav, protože ví, co chtějí lidé slyšet. Z tohoto důvodu se mu bude dobře dařit v politice, ale také v jakémkoliv jiném povolání, kde bude mít co dočinění s lidmi. Je zkrátka rozeným řečníkem.

 

Kůň se často dvoří, je milý, pozorný a spolehlivý partner. Pro lásku dokáže obětovat hodně. Je sice málo tolerantní, ale kompromisům se umí naučit. Pokud zažije zklamání, bude se nějakou dobu utápět v sebelítosti a nepřipouštět si vlastní chyby.

 

Některé známé osobnosti narozené v čínském znamení koně

John Travolta, Harrison Ford, Isaac Newton, Neil Armstrong, Cindy Crawford, Sean Connery, Kevin Costner,…

 

Kameny podle znamení i šperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

2

2