Koza - charakteristika

Koza - charakteristika čínského znamení

 

Čínsky: YANG

Roky narození: 2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1919, 1907

 

Koza – charakteristika

Koze velmi dbá o svůj zevnějšek, je šarmantní, elegantní, jemná, taktní, diplomatická a krásná. Svůj vkus a šarm dovede využít ve svůj prospěch. Ráda se předvádí a cítí se dobře, když se o ní mluví.

 

Kozu vystihuje její nestálost a pesimismus. Je stále nespokojená se svým životem a chová se tak, jakoby její osud měli v rukou jiní lidé a ne ona sama. Svými výroky přivádí, obzvláště blízké lidi, k zoufalství. Navenek se chová arogantně, čímž skrývá své slabé stránky. Ač nevědomě, je dotěrná.

 

Koza často zmatkuje, ztrácí pojem o čase a permanentně má zpoždění, čímž rozčiluje své okolí. Je zrozena k vedení, nikoliv k udílení rozkazů, ale ráda předstírá opak.

 

Koza tíhne k pocitu bezpečí. K ostatním lidem je velkorysá, zajímá se o štěstí druhých a ráda radí. Nemá ráda konfrontaci, spíše ustoupí, než aby řešila problémy. Cítí se dobře v přírodě a má nadání v oblasti umění.

 

Pro protějšek bývá značně přitažlivá, je citlivá a intuitivní. Koza by nejraději vstoupila do bohatého sňatku, touží po velkorysém příteli a výnosné práci. Má silně vyvinutý mateřský cit, nadevše miluje svou rodinu a nesnese na ni jakékoliv křivé slovo. 

 

Některé známé osobnosti narozené v čínském znamení Koza

Mel Gibson, Bill Gates, Pamela Anderson, Mick Jagger, Mark Twain, Julia Roberts, Robert De Niro, Bruce Willis,…

 

Kameny podle znamení i šperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

2

2