Horoskop 2016

Co přináší horoskop na rok 2016? Podívejme se na horoskopy 2016 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

 

Horoskop 2016 – Beran

21.3.-20.4.

Zatímco ve vztazích bude mít Beran v roce 2016 poměrně jasno, pozor si musí dávat na své zdraví. Musí také věnovat náležitou pečlivost vykonávání své profese, neboť i v této oblasti by mohl být nějakým způsobem překvapen. Zdraví Berana může být ohroženo zejména v měsících září či říjnu. S tím mohou být spojen i případné komplikace v práci. Bude velmi vhodné být na toto období dobře připraven.

Pro ženy - Berany doporučujeme šperky s kameny znamení Berana

 

Horoskop 2016 – Býk

21.4.-21.5.

Rok 2016 může lidem ve znamení Býka přinést novou zajímavou profesní nabídku. Ať už se bude jednat o povýšení v současném zaměstnání, nabídku lepšího zaměstnání, či nějakou novou obchodní příležitost, pro Býka se bude jednat o zcela novou výzvu. Záleží jen na něm, jak s ní naloží. Pokud však přijme jakoukoliv změnu, může to ovlivnit i vztahy s rodinou a přáteli. Ať už v kladném či v záporném smyslu. Toho by si měl být každý dobře vědom.

Pro ženy - Býky doporučujeme šperky s kameny znamení Býka

 

Horoskop 2016 – Blíženci

22.5.-21.6.

Blíženci mohou v roce 2016 očekávat nemalé změny ve vztazích. Může se jednat o vztahy s partnerem či partnerkou, vztahy v širší rodině, či o vztahy s přáteli či kolegy z práce. Jedno je jisté. Dobrotu Blíženců se někdo bude snažit využít, aniž by jim ji vracel zpět. To i dobrosrdečného Blížence může poměrně dost vyčerpat. Na druhou stranu, objeví se pravděpodobně pár nových přátel, kteří napomohou zase dobít ztracenou energii. Důležité bude zahovat chladnou hlavu a přenést se přes těžké období. Možná se však objeví i nová láska, nebo alespoň nová spřízněná duše.

Pro ženy - Blížence doporučujeme šperky s kameny znamení Blíženců

 

Horoskop 2016 – Rak

22.6. - 22.7.

Horoskop na rok 2016 pro znamení Raka přináší dobré zprávy týkající se zdraví. Zejména v letních měsících budou hvězdy zdraví Raků přát. To se samozřejmě promítne i do ostatních oblastí života, tedy do vztahů, lásky i do práce. Vypadá to, že rok 2016 bude pro většinu Raků šťastným rokem.

Pro ženy - Raky doporučujeme šperky s kameny znamení Raka

 

Horoskop 2016 – Lev

23.7. - 22.8.

Lev bude mít v roce 2016 chuť se poprat o své místo na slunci, a to zejména co se týká kariéry. Měl by však být trpělivý, aby si případný kariérní postup nepokazil. Můžná se na něj usměje štěstí. Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným. Co se týká zdraví, tak i Lev si musí dávat dobrý pozor na to, co dělá. Zejména při sportu, při řízení automobilu a podobných činnost se musí kontrolovat. Jinak zdravýa silný lev se může díky své dravosti poměrně snadno zapomenout a přijít k úrazu. Ve vztazích má lev jasno. Často si však bere sám, co chce bez ohledu na ostatní. Neuškodí trochu zapracovat na pokoře.

Pro ženy - Lvice doporučujeme šperky s kameny znamení Lva

 

Horoskop 2016 – Panna

23.8.-22.9.

Horoskop na rok 2016 pro znamení Panny přináší velmi dobré zprávy týkající se vztahů. Ty budou na nejlepší úrovni za posledních několik let. Panny by si však měly dávat dobrý pozor na svoje zdraví a dobře o své zdraví pečovat. V práci se jim bude dařit, pokud si samy neuškodí nějakým neuváženým rozhodnutím.

Pro ženy - Panny doporučujeme šperky s kameny znamení Panny

 

Horoskop 2016 – Váhy

23.9.-23.10.

Váhy budou mít štěstí v lásce. Zadané Váhy upevní svůj vztah s partnerem či partnerkou a nezadané Váhy najdou novou lásku či blízké přátele. Se zdravím na tom však nebudou Váhy nejlépe. Zejména na jaře by si měly dávat dobrý pozor. V práci Váhy čeká překvapení. Může být však i nemilé. Na druhou stranu z každé těžkosti lze vytěžit něco pozitivního a každá zkušenost člověka posiluje. Nenechte se tedy odradit. Láska pomůže všechny chmury zahnat.

Pro ženy - Váhy doporučujeme šperky s kameny znamení Vah

 

Horoskop 2016 – Štír

24.10.-22.11.

V roce 2016 by si měli Štíři dobře hlídat svoje zaměstnání. Může je potkat něco velmi nemilého v práci. Pokud to však překonají, mohou očekávt povýšení nebo alespoň zvýšení platu. Základem bude nepoložit se při prvním náznaku problémů. Ostatní Vám rádi pomohou. To co Štíry může negativně ovlivnit jsou jejich časté výkyvy nálad. Odrazují tím lidi okolo sebe. Na svoje zdraví se však tentokrát mohou spolehnout. To je velká výhoda. V říjnu a listopadu už budou hvězdy zase stoprocentně na jejich straně.

Pro ženy - Štíry doporučujeme šperky s kameny znamení Štíra

 

Horoskop 2016 – Střelec

23.11.-21.12.

Horoskop na rok 2016 pro znamení Střelce předestírá složité vztahy s lidmi okolo. Zejména v práci či zaměstnání bude občas těžké udržet nervy na uzdě a udržet tak i dobré vztahy. Střelec může mít problém zejména s váhavými a optrnými kolegy, kteří se příliš dlouho rozhodují. Někdy je však třeba se jejich stylu práce přizpůsobit. Vždy platí ono klasické dvakrát měř a jednou řež, a to ve všech profesích a oborech podnikání.

Pro ženy - Střelce doporučujeme šperky s kameny znamení Střelce

 

Horoskop 2016 – Kozoroh

22.12.-20.1.

Kozoroh zažije v roce 2016 úspěch v práci. Nesmí si jej však sám pokazit svoji prostořekostí. Vždyť mluviti stříbro, mlčeti zlato. Pokud se vám na vašem nadřízeném či na kolegovi něco nelíbí, velmi přemýšlejte, než něco vyslovíte nahlas. Nejde to vzít zpátky. Totéž platí i o partnerských vztazích. Zdraví si Kozoroh musí hlídat zejména v podzimních měsících, jinak se na něj může docela dobře spolehnout.

Pro ženy - Kozorohy doporučujeme šperky s kameny znamení Kozoroha

 

Horoskop 2016 – Vodnář

21.1.-20.2.

Vodnář je umělec. Rok 2016 pro něj však může být těžký. Zejména co se týká lásky a práce, může Vodnář tápat a hledat oporu více, než v předchozích letech. Naštěstí je Vodnář trpělivý a stálý, nedá se snadno rozhodit. Ke konci roku už bude mít jasno. Nesmí však polevit v nárocích na lidi okolo sebe, kteří by jinak mohli zbytečně zneužívat jeho dobroty. I on totiž potřebuje dobíjet energii, a to více, než jindy.

Pro ženy - Vodnářky doporučujeme šperky s kameny znamení Vodnáře

 

Horoskop 2016 – Ryby

21.2.-20.3.

Horoskop na rok 2016 pro Ryby hovoří o štěstí v lásce, a to je velmi dobrá zpráva. Klidné ryby se budou těšit z úspěchů v práci, kterou vykonávají opravdu svědomitě. Zdravotně na tom nemusejí být nejlépe zejména na jaře. Ale snad to nebude nic vážného. Rok 2016 bude pro Ryby všeobecně rokem šťastným a úspěšným.

Pro ženy - Ryby doporučujeme šperky s kameny znamení Ryb

2

2