Drak - charakteristika

Drak - charakteristika čínského znamení

Čínsky: LONG

Roky narození: 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916, 1904

 

Charakteristika Draka

Drak je velmi silný, zdravý, energický, živý a dokáže vždy upoutat pozornost. Mezi jeho charakteristiky patří velkorysost, houževnatost, bystrost a tvrdohlavost. Nesnáší pokrytectví a pomluvy.

 

Drak je inteligentní bytostí, oplývá logikou a dokáže být úspěšný takřka ve všech povoláních. Ve finanční oblasti mu přeje i štěstí. Drak se většinou setkává s úspěchem a vítězstvím.

 

Je hodně otevřený a někdy příliš důvěřivý – nechá si vše namluvit. Klade vysoké požadavky nejen na sebe, ale i na své okolí, touží po dokonalosti. Nicméně, ostatním obvykle dobře poradí.

 

Má prudkou povahu, bývá podrážděný a popudlivý. Mnohdy řekne něco, čeho pak lituje. Věci se odvíjí od jeho nálady. Když potřebuje, dokáže ostatní přimět ke změně plánů.

 

Drak je pyšný, rád ukazuje svou vznešenost a není vůbec lehké ho na delší dobu uspokojit. Ostatní lidi, zejména druhé pohlaví, značně oslňuje a setkává se s úspěchem.

Bývá velmi milován, ale sám miluje jen málo. Ačkoliv v lásce zradí, dostane ještě nejednu šanci, a tak nepozná pravou hořkost lásky. 

 

Některé známé osobnosti narozené v čínském znamení Draka

Courtney Cox, Keanu Reeves, Calista Flockhart, Salvador Dali, Sigmund Freud, Tom Jones, John Lennon, Ringo Starr,…

 

Kameny podle znamení i šperky z nich vyrobené můžete výhodně koupit v  internetovém obchodě SperkyProZeny.cz

2

2